Firma PRODUCT PRO se specializuje na dovoz běžných výrobků, ale ve VYJÍMEČNÉ KVALITĚ A ZA DOSTUPNOU CENU. Nabízené výrobky nakupujeme vždy u přímých výrobců a se zárukou kvality zpracování a technické dokonalosti.
více...
Terasové dlaždice
Keramické nože
Vinylové dílce GERFLOR
 
Informace o terasových dlaždicích CAMP
 

     Výrobcem terasových dlaždic CAMP a NAUTIC je firma INTERBUILD, se sídlem v Hong Kongu. Majitelem firmy je Švéd – pan Greger Schölander, který přímo vlastní nebo spoluvlastní  okolo tříset výrobních závodů v Číně, Malaysii a Vietnamu. Do těchto závodů byl ze Švédska přenesen systém hodnocení a především dozorování kvality!!

 

     Terasové dlaždice jsou vyrobeny přišroubováním dřevěných destiček z tvrdého tropického dřeva Acacia nerezovými vruty  na polypropylenovou pružnou podložku se zámky. Tato podložka, jejíž složení je patentováno, zaručuje svými vlastnostmi, které  ověřila mnichovská zkušebna, její odolnost v rozmezí teplot -30+50şC. Trvanlivost této polypropylenové podložky je až 30 let.

     Dřevěné destičky o síle 8 milimetrů jsou tlakově impregnovány originálním terasovým olejem od německé výrobní firmy BIO PIN. Tento olej je vyráběn na bázi přírodních složek.

     Pomocí tlakového impregnování je docíleno vynikající ochrany dřeva.

     Díky unikátnímu tvarování polypropylenové podložky, pružným zámkům na spojení jednotlivých dlaždic je docíleno vynikajících vlastností výrobku. Tyto terasové desky mohou být spojovány do velikých celků a pokládány i na mírně nerovný, ale zpevněný terén( beton, dlažba, stará terasa, tráva, rovný kamenný povrch a podobně)..

     V případě potřeby je možné dlaždice upravit na požadovaný rozměr, zaříznout do požadového tvaru přímočarou pilkou a volné konce ze spodní strany ukotvit sponkovačkou.

     Dřevěné dlaždice CAMP ošetřujeme pomocí terasového oleje, kterým napusíme hadr 2x ročně (po sezóně v říjnu-listopadu a před sezónou - duben) přetřeme vrchní část dřevěných desek. Tím znovu obnovíme vrchní ochrannou vrstvu, která byla užíváním poškrábána, vymyta deštěm, případně narušena UV zářením.

     V současné době máme dlaždice:

- CAMP 20 (rozměr 30x30 cm)

  CENA : 0,9 m˛ - 891,- Kč vč. DPH

 

Pro rok 2013 připravujeme

 

- CAMP 05 (rozměr 30x30 cm)

- CAMP 05 (rozměr 60x30 cm)

- CAMP 05 (rozměr 90x30 cm)

 

- CAMP 10 (rozměr 30x30 cm)

- CAMP 10 (rozměr 60x30 cm)

- CAMP 10 (rozměr 90x30 cm)

 

- NAUTIC (rozměr 30x30 cm)

- NAUTIC (rozměr 60x30 cm)

- NAUTIC (rozměr 90x30 cm)

- NAUTIC (rozměr 60x60 cm)

 

 

Galerie

 

 

 

 
 
 
 
 
 

Product Pro s.r.o.
Hřbitovní 320
798 07 Brodek u Prostějova

tel.: +420 607 158 055